WIADOMOŚCI

Justyna Żyła w nowym show w Active Family

 

Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta! To tytuł nowego programu, który od grudnia 2018 roku możecie oglądać na antenie naszej stacji. Bohaterami programu są osoby, dla których konflikt z bliską osobą, członkiem rodziny, przyjacielem czy sąsiadem stał się nie do zniesienia. Skonfliktowane stony w bezpośredniej konfrontacji mają wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia, pretensje i żale by oczyścić atmosferę i raz na zawsze zażegnać konflikt.

 

W tym trudnym momencie towarzyszy im Justyna Żyła, która jakiś czas temu także musiała zmierzyć się z podobnym wyzwaniem. Tuż przed rozpadem jej małżeństwa ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, którego Justyna oskarżyła o zdradę, para na oczach całej Polski przerzucała się wzajemnymi pretensjami by ostatecznie zdecydować się na rozwód. 

 

W pierwszym odcinku widzowie poznają historię Sylwii i Vjekoslava. Związek polsko-chorwackiej pary zawsze był burzliwy, ale teraz Sylwia odkryła pewną tajemnicę z przeszłości Vjekoslava. Kobieta chce przed kamerami, w obecności Justyny skonfrontować partnera z tą informacją.Premierowe odcinki programu Justyny możecie oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.00.